• Неодамнешно
Хадсон Бебе Дете Руно Трапер Шапка И Ракавица Во Собата, Хедер Греј, 12 Месеци
zoom_in

Хадсон Бебе Дете Руно Трапер Шапка И Ракавица Во Собата, Хедер Греј, 12 Месеци

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хадсон Бебе трапер капа и ракавица во собата е направен од 100% пријатна топла полиестер руно. Нашата капа од руно има клапи за уши за да ги загрее ушите и главата на вашето малечко на студените зимски излегувања. Нашите здрави топли белезници имаат еластика околу зглобот за да се погрижат да останат и да ги одржуваат рацете на вашето малечко пријатни и топли. Хадсон Бебе Дете Унисекс Руно Трапер Шапка и Ракавица 2pc Сет, Хедер Греј е одлично бебе најважен сет за вашето малечко. Сетот вклучува капа од руно и белезници. Направено со 100% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за поладни ноќи, fall и зима. Достапен, висококвалитетен сет.

Избор на купувачи..