• Неодамнешно
АГ215В9Б Антигларе 16: Сооднос Без Рамка Филтер За 21. во. Монитор Со Широк Екран
zoom_in

АГ215В9Б Антигларе 16: Сооднос Без Рамка Филтер За 21. во. Монитор Со Широк Екран

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

3м Филтри Против Отсјај помагаат да се намалат рефлексиите слични на огледало од внатрешните светла за да се задржи она што е на вашиот лаптоп или монитор јасно и видливо. 3м Филтри Против Отсјај дифузна светлина за намалување на отсјајот, лесно се нанесуваат, отстрануваат и повторно се прикачуваат многупати по потреба без ламиниране или меурчиња и се компатибилни со повеќето екрани на допир. Дијагонална Големина На Мониторот : 21,5"; Одговара На Типот На Уредот : За Монитор Со Широк Екран; Тип На Рамка : Без Рамка; Монтирање : Ленти За Прицврстување; Држачи За Лизгање. Крпа за чистење, комплет ленти за прицврстување и комплет држачи за лизгање. Помага во намалување на отсјајот и рефлексиите слични на огледало што го прави вашиот екран полесен за употреба во ситуации со висок отсјај. Компатибилен со повеќето екрани на допир. Лесен за нанесување; отстранлив и повторно прикачлив. Вклучува две форми на ленти за прицврстување. Без ламиниране, без меурчиња. Заштитува екранот од гребнатини.

Избор на купувачи..