• Неодамнешно
5 СТАПКИ Прилагодлива Парапет За Транзиција на Ковано железо Мат Црна Одговара На Чекори
zoom_in

5 СТАПКИ Прилагодлива Парапет За Транзиција на Ковано железо Мат Црна Одговара На Чекори

DEN 1534.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Инсталација Без напор : рачната шина на предниот трем лесно се склопува со комплетни додатоци, вклучувајќи 4 завртки х М8, 8 завртки за дрво, 8 завртки за проширување х, 2 Клучеви х Ален и 1 клуч со отворен крај. Широка Примена : оградата за чекори обезбедува дополнителна безбедност за постарите лица, децата, бремените, членовите на семејството со посебни потреби и луѓето по операцијата. Стилски и Нежен Дизајн : Нашата парапет за бетонски чекори има мазна површина обложена со прав со шик црна боја, што ви овозможува лесно и брзо да ја исчистите со вода или крпа. Неговиот класичен дизајн на кадрава страна е убав и нежен, што го прави повеќе украсен и привлечен.

Избор на купувачи..