• Неодамнешно
Камко 20 Пролет За Подигнување На Гас Од Нерѓосувачки Челик-Има ограничување на лб - За Морска Употреба
zoom_in

Камко 20 Пролет За Подигнување На Гас Од Нерѓосувачки Челик-Има ограничување на лб - За Морска Употреба

DEN 2860.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Гасните Пружини од Нерѓосувачки Челик на камко се идеални за корозивни средини, што ги прави совршени за морска употреба. Азот наполнет, го прави кревањето и спуштањето на вратите и отворите полесно и поконтролирано. Најлонски приклучок од 10 мм е прикачен на двата краја. Целосно продолжена, Пружината На Гас Од Нерѓосувачки Челик е 20 " во должина и се компресира до 11,8" во должина. Има сила од 60 килограми за подигнување на вратите и отворите со соодветна големина. Гас Лифт Пролет, 20 "Продолжен, 11.8" компресиран, 60lb, SS.

Избор на купувачи..