• Неодамнешно
Армстронг Блу-Трак 175 65Р 84Х А С Цела Сезона Гума Одговара: 2010-Мини Купер Клубмен, 2002-Мини Купер База
zoom_in

Армстронг Блу-Трак 175 65Р 84Х А С Цела Сезона Гума Одговара: 2010-Мини Купер Клубмен, 2002-Мини Купер База

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Армстронг Блу-Трак ПЦФЕАТУРИ И ПРИДОБИВКИ85000 милји гаранција за абење на шарите ограничена 6 годишна гаранција2 годишна гаранција за опасност од пати24/7 помош на патот сите временски влечни перформанси ефикасни перформанси високи нивоа на удобност при возењеподолго траен живот На шарата Големина На преглед : 175/65Р15. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Турнеја. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2009 Мини Купер База 2015 Мини Купер Купе 2012-14 Тојота Приус Ц Четири 2008 Мини Купер Клубман 2015-16 Тојота Приус Ц Три 2016-23 Мини Купер База 2020 Тојота Јарис ЛЕ 2017-18 Тојота Приус Ц Четири 2019 Тојота Приус Ц Технологија и повеќе - додадете ја вашата возило до нашиот додаток за вклопување За Проверка.

Избор на купувачи..