• Неодамнешно
Карон Едноставно Мека Колекција Предиво-Капина, Мултипакет од 12
zoom_in

Карон Едноставно Мека Колекција Предиво-Капина, Мултипакет од 12

DEN 558.88

Количина на стоки
check Достапно на барање

КАРОН-Едноставно Мека Колекција Предиво. Завиткајте се во удобност и луксуз со постојано популарни Едноставно Меки. Тежината, сјајот и сјајот На Едноставно Мека едноставно нема еднаква. Во плетена или капчиња, завесата На Едноставно Мека го прави вистинскиот избор за облека и фрла слично. Едноставно Меката Колекција е групација на современи бои кои ја надополнуваат линијата На Бои Со Едноставно Меки Бои. Сите бои можат да бидат измешани и усогласени една со друга. Уникатен и различен од класичната линија На Едноставно Меки боите на колекцијата беа специјално избрани за да се координираат едни со други. Тежина категорија : 4, 100% акрилик. Цврсти материи : 6oz/170g, 315yd/288m. Ombres : 4oz/114g, 208yd/190.2 m. Мерач : 18st x 24r = 4in/10cm на големина 8/5mm игли И H8/5mm кука. Грижа : машинско перење нежно, сува сува ниска. Карон Едноставно Мека Колекција Предиво-Капина, Мултипак од 12.

Избор на купувачи..