• Неодамнешно
Вир В Мраз Творецот Комплет
zoom_in

Вир В Мраз Творецот Комплет

DEN 1903.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој вистински џакузи комплет за производство на мраз е вистински дел за замена за фрижидер. Компатибилен е со Фрижидери За Џакузи и се користи за правење мраз. Овој дел е сместен во внатрешноста на апаратот. Овој производ е бел и пластичен. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена. Вистински Џакузи Комплет Мраз Творецот. Вистински вир замена дел. Боја : Бела. Материјал : Пластика. Ве молиме проверете ја компатибилноста со претходниот дел и бројот на моделот на апаратот пред да нарачате оваа замена.

Избор на купувачи..