• Неодамнешно
Машката машка Арлен се лизга ресантни чевли
zoom_in

Машката машка Арлен се лизга ресантни чевли

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие работи и удобни атлетски патики отпорни на мажи и удобност на атлетските патики имаат стилизирање на лизгање и прилагодлива каиш за кука и јамка за совршено вклопување. Тие имаат дебели гумени стапала со масло и отпорна на лизгање на шара за засилен зафат, специјално дизајнирани за да спречат стапици на масло и течност и со тоа да ги спречат падовите. Помагајќи да се обезбеди сигурна подножје во лизгави работни средини како ресторани, болници и кујни, тие се идеални за услуги за храна, угостителство или работни места за здравствена заштита. Нашите издржливи, лесни чевли испорачуваат цел ден удобно носење за одење или работа со технологија за анти-маснотии на Enduropro® Foothed hadbed handse за да се минимизираат влијанието и вирусот на зглобовите. Одликувајќи се со подигната чаша за потпетици за да апсорбира шок и анти-микробна обвивка за да го инхибира растот на бактериите, тастаните на Тредафе се направени од лесна тежина ПУ-пена и може да се измие со рака. Издржливото, затворањето на куката за престој и јамката ги прави овие чевли прилагодливи, така што тие се исто така совршени за постари мажи и жени кои имаат потешкотии да врзуваат ленти, за возрасни со артритис или отечени нозе, или за секој што ја сака брзината и леснотијата на А. Не-вратоврска патика. Безбедно затворање на каишот за јамка без врзување. Стратешко влечење на јамки за лесно вклучување и исклучување. Достапно во големини на средна ширина од 7 до 13. надворешна плоча против лизгање за сигурна влечење и безбедност. Enduropro® анти -замор Отстранлив стапало за максимум за цел ден удобност. Совршени чевли за работници во ресторани, патници, пешаци и секој на нозе цел ден. Работи точно на големината.

Избор на купувачи..