• Неодамнешно
Заштитен знак Ликовна Уметност Убава На Црно Платнена Уметност Од Лиза Пауел Браун
zoom_in

Заштитен знак Ликовна Уметност Убава На Црно Платнена Уметност Од Лиза Пауел Браун

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвена за презентација без рамка достапна во различни големини Ликовна Уметност "Убава На Црно" Платнена Уметност Од Лиза Пауел Браун : Уметник : Лиза Пауел Браун. Тема : Типографија. Стил : Современ. Спремен за бесење. Висок квалитет. Печатено со помош на giclee, што е напреден процес на печатење. Репродукциите практично не се разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува без рамка презентација на готовата слика.

Избор на купувачи..