• Неодамнешно
Бурбери Кашмир Компактен - # Мед 0. Оз Компактен
zoom_in

Бурбери Кашмир Компактен - Мед 0. Оз Компактен

DEN 948.48

Количина на стоки
check Достапно на барање

Компактен : - формулата отпорна на временски услови обезбедува целодневно долготрајно абење без сушење на кожата. Новиот мек сунѓер ја подобрува апликацијата и без напор ја гради и меша формулата. Веднаш беспрекорен, мек мат тен. Бурбери Кашмир Компактен - # 32 Мед 0.4 Мл Компактен.

Избор на купувачи..