• Неодамнешно
Кревет Главата Глупава Русокоса Шампон-50. Оз Шампон
zoom_in

Кревет Главата Глупава Русокоса Шампон-50. Оз Шампон

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Шампон : - овој шампон Ја Зајакнува косата и го намалува кршењето. Ова го балансира системот за чистење за да се отстрани акумулацијата без понатамошно сушење на косата и да работи на враќање на русокосите во нивниот брилијантен најдобар. Се препорачува употреба секојдневно.

Избор на купувачи..