• Неодамнешно
Шепа Патрола Деца Памучна Крпа И Крпа За Перење
zoom_in

Шепа Патрола Деца Памучна Крпа И Крпа За Перење

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

ШЕПА ПАТРОЛА ДИЗАЈН : Шепа Патрола е популарна анимирана серија која ги следи авантурите на група кучиња спасувачи и нивниот човечки водач, Рајдер. СТАВКА ВКЛУЧУВА : комплетот за крпи од 2 парчиња вклучува една крпа со димензии 25 инчи (W) x 50 инчи (L) и една крпа за перење со димензии 12 инчи (W) x 12 инчи (L).

Избор на купувачи..