• Неодамнешно
Екена Милворк 2 В 1 2 Д 10 Х Брадфорд Ковано Железо Заграда,, Антички Бакар
zoom_in

Екена Милворк 2 В 1 2 Д 10 Х Брадфорд Ковано Железо Заграда,, Антички Бакар

DEN 895.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заградите Од ковано Железо обезбедуваат алтернатива на дрвените загради и корбелите. Со користење На Ковано Железо, дизајнерите можат да создадат сложени обрасци, што вообичаено не е можно со дрво. Нашите Загради Од Ковано Железо се носечки и може да се користат за поддршка на неколку видови плочи, вклучувајќи гранитни плочи. Со над 10 стилови на располагање и повеќе големини, сигурно ќе ја пронајдете совршената заграда за вашата апликација. Совршен за Апликации На Работна Површина И Полица. Претходно дупчат Дупки За Монтирање За Лесна Инсталација. Може Да се Користи За Поддршка На Гранитни Плочи. Уникатен Дизајн На Железна Заграда. Тешката Железна Заграда Нуди Голема Поддршка. Автентичен Изглед И Чувство На Железна Заграда.

Избор на купувачи..