• Неодамнешно
Вилтон 415-Чудовиште Високи Чаши За Печење 50 Пкг
zoom_in

Вилтон 415-Чудовиште Високи Чаши За Печење 50 Пкг

DEN 143.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

50/Пкг - Мерки 2во, Духовите владеат Со Чудовиште Високо На забавата! Донесете спук-такуларна забава на вашата прослава со Страшно-шик Чудовиште Високи Чаши за Печење. Идеален за држење бонбони и ореви, Премногу Вилтон Стандард Печење Чаша Лагер, 50 кт. 415-6677 : Вклучува 50 чаши во секое пакување. Чашите за печење се со дијаметар од 2 Инчи. Задоволствата ќе изгледаат морничаво кул за сите ваши пријатели духови. Увезени.

Избор на купувачи..