• Неодамнешно
Фиа Ад. SL62-СИНА FIASL62-СИНА 11-F250 F350 F450 F СУПЕР ДОЛЖНОСТ SL КАПАКОТ НА ЗАДНОТО СЕДИШТЕ СИНА
zoom_in

Фиа Ад. SL62-СИНА FIASL62-СИНА 11-F250 F350 F450 F СУПЕР ДОЛЖНОСТ SL КАПАКОТ НА ЗАДНОТО СЕДИШТЕ СИНА

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фиа Ад. 11-16 F250/F350/F450/F550 СУПЕР ДОЛЖНОСТ SL ЗАДЕН 60/40 СЕДИШТЕ ПОКРИТИЕ СИНА Седиште Покритие Кожарлит Прилагодено Седиште Покритие Кожарлит Прилагодено Седиште Покритие; Кожа; Сина/Црна; Сплит Седиште 60/40; Прилагодливи Потпирачи за Глава; КАРАКТЕРИСТИКИ : Поместена Назад И Перница Поддржува За Дополнителна Удобност. Лице Ткаенина Водоотпорен. Целосна Ултравиолетова Заштита. Оем Одделение Кожа. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Вашето Седиште. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Тестирано Возило Пред Инженерско Одобрување. Дизајниран За Исполнување Или Надминување На Производителот На Возила Ста. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

Избор на купувачи..