• Неодамнешно
Бебе Јода Мало Девојче Маица, Краток, И Панталони Пижами Во Собата, 4-Парче, Големини 2Т-5Т
zoom_in

Бебе Јода Мало Девојче Маица, Краток, И Панталони Пижами Во Собата, 4-Парче, Големини 2Т-5Т

DEN 239.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашето малечко ќе ја сака Оваа Војна На Ѕвездите Мандалориската 4-Парче Пижама Поставена За време на играње до спиење. Овој Комплет ЗА ПЈ Јода за Бебиња има неверојатна памучна мека ткаенина која доаѓа со 2 блузи, шорцеви и пј панталони за да се меша и да одговара! Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 2 Маици, 1 пар шорцеви и 1 пар панталони. Карактеристики на маичката : стил На Пуловер; вратот на екипажот; кратки ракави; графички принт напред или целокупно печатење. Шорцеви карактеристики : стил На влечење со еластичен струк за удобност. Карактеристики на панталони : стил На влечење со еластичен струк за удобност; печатење. Забелешка : 100% памучни пижами не се отпорни на пламен и треба цврсто да се вклопат. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Војна на ѕвездите Мандалориската Памучна Пижама Е Поставена За Мали Девојчиња.

Избор на купувачи..