• Неодамнешно
Супериорен Памучен Везен Навлака За Јорган, Кралот Кал Кинг, Вајт
zoom_in

Супериорен Памучен Везен Навлака За Јорган, Кралот Кал Кинг, Вајт

DEN 896.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Комплетот За Прекривка Од Памук Е прекрасен и луксузен комплет за постелнина направен од 100% премиум памук. Мекиот и удобен памучен материјал е совршен за добар сон. Навлаката за јорган има прекрасна геометриска шема за везење, која е затворена со јасни и скриени копчиња. Достапен е во традиционална бела боја и може да се пере во машина за лесна нега. Комплетот вклучува прекривка за јорган и два стандардни шамови за целосна/кралица, и една покривка за јорган и една измама за големината БЛИЗНАК/близнак XL. Со броење на конец 200, овој комплет е и издржлив и удобен. Направете го вашиот кревет пријатно засолниште со Овој Памучен Везен Комплет За Навлаки за Јоргани. Супериорен Памучен Везен Комплет За Покривање На Јорган, Крал/ Кал Кинг, Бел Мек и Удобен : Направен од 100% премиум памук за крајна удобност и луксуз. Прекрасен Вез : Се Одликува со прекрасна геометриска шема за везење на капакот на јорганот. Лесно Затворање : Затворено Со јасни и скриени копчиња за уреден изглед. Безвременски Дизајн : Достапен во традиционална бела боја за дополнување на секој декор во спалната соба. Практична Нега : машина за перење за лесна нега и одржување. Комплетен Комплет За Постелнина : Вклучува навлака за јорган и два стандардни шеми за целосна/кралица и една покривка за јорган и една измама за ГОЛЕМИНАТА БЛИЗНАК/близнак XL. Висококвалитетен Материјал : со броење на конец 200, овој комплет е и издржлив и удобен. Лесно За Нега : комплетот може да се пере во машина, а упатствата за нега на етикетата ќе ви помогнат да ги минимизирате брчките и намалувањето. Димензии : Капакот Со Двојни Јоргани е долг 68" широк х 86", Шамот За Перници е долг 20" широк х 26 "секој Целосен / Кралица Навлака за Јорган е долг 90" широк х 92", Шемите За Перници се 20" широк х 26 "долг секој Капак За Јорган Крал/Калифорнија Е долг 106 "широк х 92", Шемите За Перници се долги 20" широк х 36".

Избор на купувачи..