• Неодамнешно
Милани Образ Бакнеж Крем Руменило, Руменило Бери
zoom_in

Милани Образ Бакнеж Крем Руменило, Руменило Бери

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чиста радост! Крем За Бакнеж Во Образите на милани Руменилото беспрекорно се вклопува за природен, исплакнат сјај одвнатре. Лесна, градежна и никогаш мрсна, оваа мултитаскинг формула за крем од образ и мелем за усни до гел се топи на кожата за секогаш прозрачно миење на бојата. Натопени со екстракти од калинка, лубеница И Роза што ја сакаат кожата плус антиоксиданси Витамин А, Ц И Е за хидратација и осветлување. Сферичните Прашоци ги замаглуваат несовршеностите за подобрување на изгледот на кожата. Достапно во четири ултра носливи нијанси кои лесно се нанесуваат само со прстите. Лесна, градежна формула за крем за образи и усни со повеќе задачи. Натопени Со Екстракти од Калинка, Лубеница И Роза плус антиоксиданси Витамин А, Ц И Е за хидратација и осветлување. Се применува лесно со прсти или четка за да ја постигнете посакуваната исплата. Веган. Суровост-Бесплатно.

Избор на купувачи..