• Неодамнешно
Одмор Фустан За Жени Лето Мода Жени Лето Повик V-Вратот Солидна Краток Ракав Копче Мини Фустан Лето Мини Фустан За Жени Летен Фустан Со Ракави За Жени
zoom_in

Одмор Фустан За Жени Лето Мода Жени Лето Повик V-Вратот Солидна Краток Ракав Копче Мини Фустан Лето Мини Фустан За Жени Летен

DEN 335.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

98" Должина : 96.Сезона : Лето/Пролет : Женски Повод : забави, свадбиматеријал : полиестерпетер тип : Цврст Стил : Секојдневен Ракав : Кратка Должина На Ракавот : Минек : Метод На Перење На Вратот : ладно миење раце, закачување или сушење ќе добиете : 1 компјутер фустан [ Краток летен фустан за жени ]Функција : Секојдневна Облека,Врат,Цврст Фустан, Моден Дизајн Со Кратки Ракави. Прилики : Одмор, Празници, Родендени, Состаноци, Танцови Претстави, Забави, Свадби, Работа, Одмори Дома Итн.04" Должина : 94. [фустан со кратки ракави за жени ]Дизајнот На Цврстиот Фустан Го Прави Пообичен и Попривлечен за Носење. Материјал : Полиестер. Ве молиме запомнете : Рачно Перење Со Ладна Вода Или Нежно Миење Во Машина/Не избелувајте/сушете.60" големина : Xl големина : x-големи сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 99cm/38.

Избор на купувачи..