• Неодамнешно
Ревизијата на Лиза „Дендим неутрален 05“ измешана врамена уметност
zoom_in

Ревизијата на Лиза „Дендим неутрален 05“ измешана врамена уметност

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот.Уметник : Lisa Audits Ubject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : бела рамка, бела матка, акрилик Ова подготвено за обесено, изменето врамено уметничко дело има насликана облачна сцена што ја пополнува рамката. Античкиот бел душек дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што Сигурно ќе го надополни секој стил. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Делото е целосно собрано од професионални рамки и е подготвен да се обеси. 7x7 giclee отпечаток под акрилик во 13x13 потресена бела рамка.

Избор на купувачи..