• Неодамнешно
Демарини Импулс 2. Тркала Торба
zoom_in

Демарини Импулс 2. Тркала Торба

DEN 623.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Демарини Импулс 2.0 Тркала Торба . Ракавите на лилјаците држат до 4 лилјаци. Две внатрешни полици за одделување на играчите ракавици или штипки од друга опрема. Внатрешна поддршка заградата. Страничен џеб за додатоци. Внатрешни Л заградата за да помогне во спречување на торба издувните гасови. Вградени тркала за мазна ролна. Две интегрирани куки за ограда. Отстранлив панел за декорација. Димензии : 36" L x 12" W x 12" H ПРОСТРАНА И ЕФИКАСНА : Вклучува држач за внатрешна поддршка, страничен џеб за додатоци и две внатрешни полици за одделување на ракавици или штипки на играчите од друга опрема. ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН : со внатрешен Држач Л за да помогне да се спречат издувните торби, оваа торба е направена да ја издржи побарувачката. ЧУВАЈТЕ ГО ЧИСТ : Две интегрирани куки за ограда за да ја држите торбата надвор од нечистотијата и да обезбедите лесен пристап до менувачот. МАЗНА РОЛНА : распоредот На Вградените тркала обезбедува мазна ролна. НАШИТЕ ЛИЛЈАЦИ, ВАШИОТ НАЧИН : Дизајниран со 2 ракави за лилјаци кои држат до четири лилјаци, вкупно. Имајте ја целата опрема на едно место. ГАРДИЈАН 6-МЕСЕЧНА ПРОДОЛЖЕНА ГАРАНЦИЈА : не очекувате ништо друго освен најдобро, а ние сме тука да го оствариме тоа. Затоа додаваме ДОПОЛНИТЕЛНИ шести месеци на гаранцијата на производителот за целата бејзбол опрема.

Избор на купувачи..