• Неодамнешно
Богатствата на каролина WDK1202TBL Ших-Цу Црно-Бел Дизајн Нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, Сина, оз
zoom_in

Богатствата на каролина WDK1202TBL Ших-Цу Црно-Бел Дизајн Нерѓосувачки Челик оз Слаби Тамблер, Сина, оз

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

- Целосно уметничко дело во боја од врвот до дното-лесна за разбирање форма - безбеден лизгачки капак со лесно отворање - конструкција од нерѓосувачки челик - Миење Раце - Вклучува метална слама. 20 Мл Тамблерите За Богатства На Каролина се со големина за да се вклопат во држач за чаши со стандардна големина во вашиот автомобил 100% Бпа И Без Фталат.Богатствата НА каролина WDK1202 TBL20 Ших-Цу Црно-Бел Дизајн4 Нерѓосувачки Челик 20 oz Слаби Гимнастичар, Сина, 20 oz, Нерѓосувачки Челик 20 oz Слаби Гимнастик кој раса специфични Ших Цу уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. 100% Бпа И Фталат Слободен. ВИСОК КВАЛИТЕТ : тамблерот од 20 унци е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик. 20 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Нерѓосувачки Челик Патување Кригла со еднократно Метал Слама. Уникатен и практичен подарок за чувар на кучиња, чувари на кучиња, љубители на кучиња, мајки на кучиња или татковци на кучиња! За оние кои поминуваат многу време патувајќи во канцеларија или патувајќи со автомобил или оние од вашите кои сакаат активности на отворено, како што се пешачење и кампување, оваа тамбла од нерѓосувачки челик од 20 мл дефинитивно може да ги задоволи вашите потреби. Оваа Слаба Тамбла од не ' рѓосувачки Челик 20 мл е од колекцијата На Богатства На каролина Отпечатоци Во Сина Боја.

Избор на купувачи..