• Неодамнешно
Мини Маус Прв Роденден 9 Квадратна Плоча, Брои, Партиски Материјали
zoom_in

Мини Маус Прв Роденден 9 Квадратна Плоча, Брои, Партиски Материјали

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прослават првиот роденден во стил со овие симпатична Мини Маус Првиот Роденден Плоштад Партија Плочи. Шарените уметнички дела сигурно ќе ве задоволат на вашиот следен настан или забава. Овие шармантни и украсни чинии за ручек од хартија имаат слика на бебето мини Маус, џиновски број еден и голем роденденски кекс. Моделот на плочите, исто така, има соодветен и декоративен граничен дизајн околу работ на плочата. Овие квадратни плочи од 9 инчи имаат цврст дизајн кој помага да се одржи потешка храна за грицкање. Тие се за еднократна употреба за брзо и лесно чистење. Овие корисни и шарени чинии имаат обратен накосен раб за да ги држат вашите закуски за забави на место и помагаат да се спречат излевање. Можете Да ги координирате Овие Таблички За Забави За Прв Роденден На Мини Маус Со други материјали за маса за забави тоа е слатко и празнично. Мини Маус Прв Роденден 9 " Квадратна Плоча, 8 Брои, Партиски Материјали : 8 големи партиски плочи. Мерки 9" х 9". Квадратни чинии за ручек имаат бебе Мини Маус, џиновски број еден и голем роденденски кекс со розово-бела граница со точки. Совршен американски честитки партија материјали за првиот роденден на бебето или мини Маус-тематските партија.

Избор на купувачи..