• Неодамнешно
Ксавиер Дп-ДВИ-06-б 6фт Дисплеј Дви Видео Кабел-Црна
zoom_in

Ксавиер Дп-ДВИ-06-б 6фт Дисплеј Дви Видео Кабел-Црна

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Display Port Машки ДО DVI Машки-6 Нозе-Црна. Тип На Производ Видео Кабел. Тип На Кабел Дисплеј / ДВИ. Должина на кабелот 6 стапки. Конектор На Првиот Крај Дисплеј Машки Дигитален Аудио/Видео. Конектор На Вториот Крај ДВИ Машки Видео. Проводник Бакар. Уред Поддржан Видео Уред. Боја Црна.

Избор на купувачи..