• Неодамнешно
Ткајач Монтира Ткајач Одвојливи Прстени Врвот Планината 1 Дијам Средно Сребро
zoom_in

Ткајач Монтира Ткајач Одвојливи Прстени Врвот Планината 1 Дијам Средно Сребро

DEN 136.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Широките врвни ремени држат нула под најтешкото одвраќање. Олабавете ги навртките на палецот и можете да одите на железни знаменитости за неколку секунди. Вратете го опсегот и ќе се вратите на нула. Отстранлив продолжување врвот монтирање прстени ви овозможи да го поставите вашиот опсег 3/4" напред или назад за да добиете идеално олеснување на очите. Вивер Монтира 49032 Ткајач Одвојливи Прстени Врвот Планината 1 " Дијам Медиум Сребро.

Избор на купувачи..