• Неодамнешно
Американа Рабници Жалба Боја 16оз - Кејп Код Нане
zoom_in

Американа Рабници Жалба Боја 16оз - Кејп Код Нане

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Издржлива акрилна боја отпорна на брзо сушење и избледување која нуди супериорна заштита без да бара запечатувач. Неговиот разноврсен полу-сјаен финиш е и отпорен на гребење и вода, што го прави совршен за надворешна употреба. Оваа формула базирана на вода нуди одлична адхезија на метал, дрво, пластика и многу повеќе. Овој пакет содржи 16oz боја за привлечност на работ на тротоарот. Во согласност СО АСТМ Д 4236. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Американа Рабници Жалба Боја 16oz - Кејп Код Нане.

Избор на купувачи..