• Неодамнешно
DesignArt 'Africanените на Афроамериканците Силуети Црвена и жолта II' модерна врамена уметничка печатење
zoom_in

DesignArt 'Africanените на Афроамериканците Силуети Црвена и жолта II' модерна врамена уметничка печатење

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа исклучителна афроамериканска женска силуета II врамена wallидна уметност се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отпорно на блед на платно. Нашите печати за ликовна уметност Giclee платно се печатат на високо квалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвено веднаш да виси на wallидот .. Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : луѓе. - Боја : жолта. - Поставено платно со памучно платно со врвен квалитет . - Достапно во неколку бои на рамки. - Пристигнува со инструкции и монтирање на памучно платно за квалитетно памучно платно. Достапно во неколку бои на рамки. Пристигнува со упатства и комплет за виси.

Избор на купувачи..