• Неодамнешно
Swiss Tech Girls Snow Bib, големини 4-18
zoom_in

Swiss Tech Girls Snow Bib, големини 4-18

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ладен избор за ладни денови, ја сноси во оваа снежна биб од швајцарската технологија дизајнирана со траен, надворешно отпорно на вода и изолирана обвивка. Квадратен врат. Прилагодливи ленти. Поштенски фронт. Водоотпорен; отфрлање на вода. Школка и постава : 100% полиестер; Пополнете : 100% GRS рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Снежна биб за девојчиња од швајцарска технологија.

Избор на купувачи..