• Неодамнешно
Колекцијата За Декор На Домот Ступел Суши Илустрација Табела Ѕид Уметност
zoom_in

Колекцијата За Декор На Домот Ступел Суши Илустрација Табела Ѕид Уметност

DEN 478.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Донесете малку кулинарски талент во вашата кујна Со Колекцијата За Суши Илустрација На Суши За Домашен Декор. Шарената слика е печатена со гикли и се спротивставува на избледување. Вашиот избор на достапни големини и конфигурации значи дека совршено ќе се вклопи во вашиот дом. Вашиот избор на достапни големини. За внатрешна употреба. Табела за илустрација на суши. Гикли отпечатена на квалитетно платно. Вашиот избор на достапни конфигурации.

Избор на купувачи..