• Неодамнешно
Каролина Богатства Столици Двор Поглед Честитки Со Коверти, 5 7
zoom_in

Каролина Богатства Столици Двор Поглед Честитки Со Коверти, 5 7

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Богатствата На каролина Печатени Честитки пакет од осум картички и осум коверти. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Картичките се печатат во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 ГСМ. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден од нас во куќа или лиценцирани уметници. Богатствата На каролина а7 или 5х7 преклопена картичка. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик.

Избор на купувачи..