• Неодамнешно
Богатства Метални Агли .75 8 Пкг-Античко Сребро, Пк 3, Кајзеркрафт
zoom_in

Богатства Метални Агли .75 8 Пкг-Античко Сребро, Пк 3, Кајзеркрафт

DEN 191.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Богатства Метални Агли .75 " 8/Пкг-Антички Сребрена Блингсул претставува хамлтн шарм нараквица специјално за љубителите на музиката. Оваа тематска нараквица за шарм е изработена со материјал од легура со супериорен квалитет кој ќе трае долго., Овие женски нараквици за шарм имаат повеќе привлечности и секој шарм е направен со висококвалитетен легиран материјал кој нема да ' рѓосува и без олово., Оваа Нараквица За Ноќта на Вештерките е совршен подарок за вашата сакана на нивниот посебен ден како роденден, Ноќта на Вештерките, божиќен подарок, денот на благодарноста, денот на пријателството или тематската забава., Можете да ги прилагодите овие сребрени нараквици за жени според големината на вашиот зглоб. Може да го носат и мажи и жени за да можете да го подарите на вашиот најдобар пријател, специјален пријател, девојка, соработник, сопруга или Состанок., Подготвена да ја подарите како подарок на секого-Оваа Нараквица за Подигнување завиткана во мека и мазна кадифена торбичка за да го држите вашиот производ подалеку од секаква гребнатинка и оштетување!.

Избор на купувачи..