• Неодамнешно
Dell E1916H 18.5) WXGA Lcd Монитор, 16:9, Црна
zoom_in

Dell E1916H 18.5) WXGA Lcd Монитор, 16:9, Црна

DEN 2064.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Суштински карактеристики : HD квалитетен дисплеј со опции за компатибилност и навалување НА VGA и Display Port поврзување., Сигурна изведба : бескомпромисните стандарди за тестирање на квалитетот со 3-годишна гаранција и услуга обезбедуваат долгорочни перформанси., Еко-свесен дизајн : Заштедете енергија со енергетски ефикасни карактеристики. Дел Е1916Х 19 "" Екран.

Избор на купувачи..