• Неодамнешно
Со Дизајн Училиште За Пливање Наутичка Внатрешна Перница За Фрлање На Отворено
zoom_in

Со Дизајн Училиште За Пливање Наутичка Внатрешна Перница За Фрлање На Отворено

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со комбинација на смели бои и стил на плажа, Ќе ви се допадне Школската Перница за Пливање од Нашата Колекција Едро, Сонце и Забава. Оваа внатрешна/надворешна перница ќе додаде крајбрежна атмосфера на вашиот трем, палуба или двор! Ова и сите дизајни Од Нашата Колекција Плови, Сонце И Забава ќе го направат вашиот дом сјаен. Изберете од достапни големини. Достапно во различни бои. Мека откачи полиестер надворешноста. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Лажно пополнување. Зашиено затворање. Реверзибилен. Место Чиста Препорачува.

Избор на купувачи..