• Неодамнешно
Серијата Библиотека На Гувернерот на дми Со Врати, Три Полици, 30w 14d 74h, Махагони
zoom_in

Серијата Библиотека На Гувернерот на дми Со Врати, Три Полици, 30w 14d 74h, Махагони

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класична елеганција што дава изјава во извршен амбиент. Врежана завршница од махагони на цврсто тврдо дрво. Две полици на врвот се прилагодуваат за да ги задоволат вашите потреби за складирање. Вратите на дното ја кријат содржината. Израмнувачките лизгалки компензираат за нерамни подови. Класична елеганција што дава изјава во извршен амбиент. Врежана завршница од махагони на цврсто тврдо дрво. Две полици на врвот се прилагодуваат за да ги задоволат вашите потреби за складирање. Вратите на дното ја кријат содржината. Израмнувачките лизгалки компензираат за нерамни подови. Број На Модел : 7350-09.

Избор на купувачи..