• Неодамнешно
Спортска Торба За Опрема Со Луксузни Тркала, Црна
zoom_in

Спортска Торба За Опрема Со Луксузни Тркала, Црна

DEN 892.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тимовите можат да спакуваат опрема и да ја доведат до игри во Торбата За Опрема За Опрема BSN SPORTS ® Delux. Без разлика дали торбата се чува во автобус за време на долги патувања или се става во шкафче за време на играта, полиестерската обвивка од 600 негирачи се справува со абењето на честото патување. Спортистите можат лесно да превртуваат тешка опрема од теретана или поле до соблекувалната користејќи ја скриената рачка за влечење и тркалата во линија, додека ременот со полнење им овозможува на играчите удобно да ја носат торбата преку рамената. Голем главен простор за складирање со затворање на патент на врвот им овозможува на играчите лесно пристап до нивната опрема помеѓу периоди или ининги. Преголемите џебови за додатоци на краевите нудат дополнително складирање и организациски простор за мали предмети и скапоцености. 600 негира полиестер школка. Скриена рачка за влечење. Поместена лента за рамо. Комплет за тркала во линија.

Избор на купувачи..