• Неодамнешно
Замена RC Погонски Ремен Компатибилен со 1992-Acura Integra 1989-1990, 1999-Chevrolet Tracker 4Cyl 1,8 L 1,6 L Серпентина
zoom_in

Замена RC Погонски Ремен Компатибилен со 1992-Acura Integra 1989-1990, 1999-Chevrolet Tracker 4Cyl 1,8 L 1,6 L Серпентина

DEN 1231.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ : Тип На Директна Фитнес : Директна Замена Количина Продадена : Продадена поединечно тип : серпентина белтриб Брои : 4ефективна Должина : 31 инчи. Врвот Ширина : 0.54 во. Број на Дел За размена : 5040310, К040310, 4pk790waranty : 1-годишна гаранција за неограничена километража произведена од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашите потреби за обнова, поправка и одржување - производ за замена НА ОЕ за вашиот оштетен или стар фабрички дел.Компатибилен со следниве возила : Акура 92-93, 97-2001 Интегра Гс Алтернатор94-2001 Интегра Гс-Р Алтернатор92-2001 Интегра Лс Алтернатор92-98 Интегра Рс Алтернатор95-96 Интегра Специјално Издание Алтернатор97-2001 Интегра Тип Р Алтернаторчевролет98-2000 Метро База Климатизација И idler2001-2002 Тракер База Серво Управување, Без A. C. 89-90, 99-2000 ТРАКЕР БАЗА СЕРВО Управување, Без Климатизација99-2000 Тракер Lsi Серво Волан, Без Климатизација93-94 Колт База Алтернатор94 Колт Es Алтернатор93 Колт Гл Алтернатореагл 93-96 Самит Dl Купе, алтернатор93-94, 96 самит Дл Седан, Алтернатор93-94 Самит Ес Купе, АЛТЕРНАТОР93-94 Самит Ес Седан, АЛТЕРНАТОР94-95 Самит E Купе, Алтернатор94-95 Самит E Седан, Алтернатор95 Самит Лх Купе, Алтернатор94-96 Самит Лх Седан, Алтернаторгео95-97 Метро База Климатизација И idler95-96 Метро Lsi Климатизација И Idler89-90 Tracker (Подмодел : База, Lsi) Серво УПРАВУВАЊЕ, БЕЗ Климатизација Размена На Дел Број : 5040310,K040310,4 PK790.

Избор на купувачи..