• Неодамнешно
Лебди Ѕвезда Движење Контролирани НЛО
zoom_in

Лебди Ѕвезда Движење Контролирани НЛО

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вие сте во контрола Со Оригиналниот Лебдиш Ѕвезда нло. Едноставно фрлете го НЛО во воздух и користете ги рацете како контрола. Тоа е супер лесно и ултра-стабилно за возраст од 6 години и повеќе. Вградените сензори за движење лесно реагираат на вашите рачни команди и ќе избегнат пречки сами по себе. Забавувајте се со вашите пријатели внатре или надвор со неуништливата надворешна обвивка. Ѕвездата Лебди вклучува и блескави LED светла кои ја менуваат бојата за дополнителна видливост во темните простории и функција за автоматско исклучување за дополнителна безбедност. Препорачана Возраст : 6+, внатрешна и надворешна. Вклучува : 1 нло и 1 USB полнач. Карактеристики : Работи преку рачна команда, не е потребен далечински управувач, вградени сензори за движење, избегнување пречки, светли ЛЕД светла, ултра стабилен лет, автоматско исклучување, неуништлива надворешна обвивка. Димензии : 4,5 х 4,5 х 2,25 инчи. Тежина : .06 фунти. Нло : вклучена е внатрешна липолна батерија на полнење. Не е потребен контролер. Просечно време за играње 8-10 минути со целосно полнење по тесто. Просечно време на полнење 20 минути за целосно полнење. Целосно Собрани.

Избор на купувачи..