• Неодамнешно
Среќен ѓердан на Денот на мајката и сет на картички, ѓердан за мајка, подарок за накит, подарок за мама, подарок за неа, ѓердан за мајка, подарок за Денот на мајката, П?
zoom_in

Среќен ѓердан на Денот на мајката и сет на картички, ѓердан за мајка, подарок за накит, подарок за мама, подарок за неа, ѓердан

DEN 951.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

✿ Накит за Денот на мајката и картичката Овој деликатен ѓердан на мајки има прекрасен срцев шарм, виси од деликатниот ланец од не'рѓосувачки челик. Секоја мајка ѓердан во оваа колекција доаѓа со незаборавен цитат отпечатен на картичка за желби. Тоа го прави убав и внимателен подарок за Денот на мајката за мајки, Гандматерс. Не'рѓосувачки челик ѓердан од срце е прекрасна и уникатна идеја за подароци за да ги истушиме важните луѓе во вашиот живот со симпатичен, сушен и креативен подарок. ✿materials Јас користам 316 L хируршко одделение од не'рѓосувачки строги материјал за да направам накит, што гарантира дека нема да избледи или изгуби сјај во кое било време, и е хипоалергичен, што го прави безбеден за алергиски луѓе. ✿ Упатства за нега Иако користените материјали се изработени од не'рѓосувачки челик, ви препорачувам да не спиете, да пливате или да спреј хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување Долготрајноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина на приврзок : 0,90 "LX 0,55" W. 18 "Кабелски ланец. Ѓердан доаѓа со прекрасна картичка за градиенти што може да се прилагоди со посебна порака до вашата мајка . ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

Избор на купувачи..