• Неодамнешно
Сива Пневматски 1 2 Возење 3 4 Е. Т. В Тркало Орев Заштитник ТП
zoom_in

Сива Пневматски 1 2 Возење 3 4 Е. Т. В Тркало Орев Заштитник ТП

DEN 607.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики И Придобивки : дополнителниот дизајн на тенок ѕид овозможува лесен пристап до вдлабнатите навртки на тркалата каде што просторот е ограничен заштитните пластични ракави кодирани во боја и внатрешните пластични влошки помагаат да се спречи оштетување на скапите алуминиумски тркала И украсните навртки за навртки направени од висококвалитетна хром-молибденска челична топлина третирана за цврстина И издржливост дизајнирана Со зголемена јачина, зголемен вртежен момент, полесен пристап до тесни области И намален Приклучок За Удар На абење, 1/2" Возење, 3/4" длабок, екстра тенок ѕид, со заштитник за навртки и вметнете. Нашите ударни приклучоци го зафаќаат прицврстувачот низ поширока област за контакт, намалувајќи ги шансите за заокружување на прицврстувачите. Тие исто така овозможуваат да се примени до 20% повеќе вртежен момент отколку на другите приклучоци за удар. Промената на притисокот ни овозможува да ја намалиме дебелината на ѕидот на штекерот, зголемувајќи го пристапот до тесни области. Поли торба со баркод . Тежина : 0,44 фунти.

Избор на купувачи..