• Неодамнешно
Smashbo L. A. Светла Руменило И Нагласи Палета-Калвер Сити Корална Палета 0.10 мл Руменило Богата Корали, 0.10 Мл Вистински Корали, 0.10 Оз Нагласи Корали
zoom_in

Smashbo L. A. Светла Руменило И Нагласи Палета-Калвер Сити Корална Палета 0.10 мл Руменило Богата Корали, 0.10 Мл Вистински

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Руменило : - палета со две тонски нијанси на руменило една вистинска и една богата плус совршено усогласен хајлајтер за сјаен, природен изглед, сјај на западниот брег. Smashbox L. A. Светла Руменило И Нагласи Палета-Калвер Сити Корал 1 Компјутер Палета 0.10 мл Руменило Богата Корали, 0.10 Мл Вистински Корали, 0.10 Мл Нагласи Корали.

Избор на купувачи..