• Неодамнешно
Ела Џејн Памук Сатен Нишка Брои Длабок Џеб 4-Парче Лист Во Собата, Кал Кинг, Океанот
zoom_in

Ела Џејн Памук Сатен Нишка Брои Длабок Џеб 4-Парче Лист Во Собата, Кал Кинг, Океанот

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класичната Колекција Ела Џејн комбинира испробана и вистинска боја и стил што ќе ви помогне да изградите пријатно и удобно место за повикување дома. Нашата Ела Џејн 500 Комплети Листови за Броење Нишки се направени со 100% памук со сатен ткаат за да се чувствуваат меки и мазни. Пријатно никогаш не се чувствувало толку добро! 500 конец брои 100% памук сатен ткаенина. Еластичен вграден лист одговара на душеци до 15". Доаѓа во соодветна торба направена од лист материјал за лесно складирање и идентификација.

Избор на купувачи..