• Неодамнешно
Squadsенски состав на Skechers Bobs, тежок разговор со чипка за атлетска патики, широка ширина на располагање
zoom_in

Squadsенски состав на Skechers Bobs, тежок разговор со чипка за атлетска патики, широка ширина на располагање

DEN 591.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добијте го спортскиот изглед со тотална удобност во Бобс од Skechers Sport Squad - тешки чевли за разговор. Оваа модна патика за чипка се одликува со мека атлетска плетена горна со синтетички преклопувања и усогласена самонска пена. Бобс помага да се направи разлика за животните и децата меки ткаени ткаенини горните. Залепете ја модната патика. Мемориска пена.

Избор на купувачи..