• Неодамнешно
Женски Карин Капри Пант
zoom_in

Женски Карин Капри Пант

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карин Капри Пант е одличен класичен додаток на вашата гардероба. Со преден пораст од 10 ”1/8”, Лисбет се наоѓа удобно на средниот дел на половината со контурирана лента за половината и традиционална изградба на 5 џебови. Има 23 ”инсем кога се манжетира и мери 25” без. Карин Капри е сигурен дека ќе биде главен во вашата гардероба! Капри стил, среден пораст, тенок вклопување.

Избор на купувачи..