• Неодамнешно
Девојки за правда кои работат шорцеви, големини 5- & плус
zoom_in

Девојки за правда кои работат шорцеви, големини 5- & плус

DEN 527.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

И таа е исклучена! Оценете пар шорцеви што трчаат од правдата во мека, дише ткаенина за да помогнат да изгледа и да се чувствува кул. Дизајнирано со скриени позитивни пораки, нема тајна дека овие ќе станат омилени во нејзината колекција. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : скриени позитивни пораки на половината; Внатрешна обвивка за гаќички; мека, ткаенина за дишење; Лого на предната и контрастната трим. Девојки кои водат шорцеви од правда. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Избор на купувачи..