• Неодамнешно
Зачинување на бадија за скара Традиционална мешавина 3. Оз
zoom_in

Зачинување на бадија за скара Традиционална мешавина 3. Оз

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Зачинување на бадиска скара, традиционална мешавина има совршен, класичен вкус на скара. The sweet and savory mix of red pepper and onion is ideal for grilled ribs, meats, and poultry.Badia Spices manufactures, packages, distributes, a wide array of products for the everyday cooking needs, from spices, herbs, seasoning blends, teas, Странични јадења, маслиново масла и многу повеќе. Бадија е посветена да понуди највисок квалитет по најдобра цена. Без глутен. Без msg. Кошер.

Избор на купувачи..