• Неодамнешно
Лос Простор Џем Балер Елита Тимот Акција Слика Во Собата
zoom_in

Лос Простор Џем Балер Елита Тимот Акција Слика Во Собата

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добредојдовте Во Џемот! Луни Мелодиите се вратија и ги здружија силите Со Кошаркарскиот Шампион Леброн Џејмс во епска авантура во сајбер светот Во Вселената Џем : Ново Наследство. Сега можете да ги соберете ликовите од филмот и да пресоздадете некои од ол-стар потезите и сцените со овие кул акциони фигури! Оваа ексклузивна Елита Мелодија Состав Пакет содржи четири 5" балер фигури вклучувајќи 3 Напојува Мелодија Членови На Тимот Леброн Џејмс, Багс Зајаче и Лола Зајаче! Поставете ги да се натпреваруваат едни против други. Вклучени се и четири Кошаркарски Натпревари Кои се поврзуваат со сите фигури раце! Удри во судот со овие Акција спакувани Простор Џем : Нов Наследство играчки. Време е за врвен кошаркарски натпревар. Возраст : 4+ години. Комплетот вклучува 8 парчиња. Предупредување-Опасност Од Гушење : не е погодна за деца под 3 години. Овие детални колекционерски фигури се артикулирани и можни.

Избор на купувачи..