• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност мелница шуплива зима платно уметност од asonејсон Шафер
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност мелница шуплива зима платно уметност од asonејсон Шафер

DEN 2601.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Мил шупување зимска“ платно уметност од asonејсон Шафер : Уметник : asonејсон Шафер. Тема : Пејзаж. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..