• Неодамнешно
Овошје на разбојната машка изработена удобност омилени џемпери од руно, големини S-2XL
zoom_in

Овошје на разбојната машка изработена удобност омилени џемпери од руно, големини S-2XL

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Здраво на вашето ново омилено руно. Овошјето на скротивната удобност на овошјето, омилените џемпери од руно, се дизајнирани во супер-мека ткаенина од руно за супериорна удобност. Со разноврсност во тек, со лесен, повлечен дизајн, овие џемпери на руно ги покривте од денови за обука до ноќи во текот на дневните и сè што е помеѓу. Страничните џебови се таму за да се одржат најважните работи, бидејќи внатрешното сплит -цртеж се прилагодува за совршено вклопување. Материјал : Цврсти материи : 80% памук/20% полиестер; Heathers : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active Fit. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечен стил со еластизирана, покриена половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови од дрес имаат најважни работи. Карактеристики : Внатрешен сплит цртеж; без ознака за дополнителна удобност; тело на руно. Машки изработена удобност омилени џемпери од руно од овошје на разбојот. Овошје на разбојната ставка бр. CC22000.

Избор на купувачи..