• Неодамнешно
Маица со долги ракави со долг ракав
zoom_in

Маица со долги ракави со долг ракав

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Mirtенската маица со долги ракави од време и TRU е основно во текот на целата година. Scoop Neck се ласка на сите типови на тело, додека опуштеното вклопување ја одржува оваа маица удобна. Време и TRU женски долг ракав маица маица : 100% памук. Ребрести деколте. Лесна тема. Долги ракави. Забавен дизајн за печатење. Без ознака за дополнителна удобност. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, средно железо доколку е потребно.

Избор на купувачи..