• Неодамнешно
Beata Czyzowska Young 'Art by the Seaside 6' Canvas Art
zoom_in

Beata Czyzowska Young 'Art by the Seaside 6' Canvas Art

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Истакнати бои : сина, бела, тен, чаша, зелена, црна Бета Цизовска-млада е фотограф со седиште во Сиднеј, Австралија. Ова дава резултат сличен на бајката. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Бита Цицовска Јанг „Уметност од страна на Seaside 6“ Canvas Art. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом.Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Panderscape Style : Modern & Modernural Product Type : Gallery-обвиткано платно уметност Ова е подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има ареална фотографија на бранови што паѓаат на брегот. Таа започна да се фотографира во 2005 година кога ја купи својата прва дигитална камера. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Оттогаш, Бета уживаше да го фати светот околу неа. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Бета сака да експериментира со светлина, додека ги крши сите правила на фотографија за да постигне нешто убаво и сонувачко. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани.

Избор на купувачи..